Olimpiady i Konkursy
Finał XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego

7 października 2014 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury, odbył się finał XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego. Jest nam bardzo miło poinformować, że wśród czterdziestu najlepszych uczniów z całego powiatu, pierwsze miejsce zajął Kajetan Granops z klasy szóstej. Nauczycielem prowadzącym jest Pan Krzysztof Krutel.

Bardzo serdecznie gratulujemy!!!

XIV Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego

Dnia 23 września 2014 r. odbył się gminny etap XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych.
   Do finału powiatowego zakwalifikował się Filip Rochewicz.
   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

XIV Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego
   Dnia 23 września 2014 r. odbył się gminny etap XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego.  W wyniku eliminacji  naszą szkołę reprezentowali : Kajetan Granops, Zuzia Sałata, Zosia Stasiak i Mateusz Turek (wszyscy z klasy szóstej).
   Do finału powiatowego zakwalifikował się Kajetan Granops. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Miejski Konkurs Matematyczny

Mistrz Mapy 2014