Olimpiady i Konkursy
Sukcesy naukowe naszych uczniów

Podsumowanie programu Mistrzowie Kodowania
   Finał drugiej edycji „Mistrzów Kodowania” odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ponad 1300 osób z ponad 280 szkół spotkało się, aby wspólnie podsumować całoroczną pracę w projekcie. Młodzi reprezentanci z całego kraju mogli dzielić się swoimi programistycznymi osiągnięciami oraz korzystać z wielu atrakcji, które zostały specjalnie dla nich przygotowane.
   Na stadionie była również reprezentacja naszej szkoły, która brała aktywny udział w programie. Swoje osiągnięcia przed publicznością prezentował Maksymilian Żeleźniak, opiekunami byli Paweł Wernicki i Jacek Demczar.

Wyróżnienie w konkursie literackim
   Wiktoria Kałka, uczennica klasy pierwszej naszego Liceum, otrzymała wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim i Polonijnym Konkursie Literackim im. Leopolda Staffa organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku- Kamiennej. Wyróżniona praca to opowiadanie „O żebraku, który ciągle się uśmiechał”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Sukcesy w Kangurze

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego