Olimpiady i Konkursy
Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej

Świetlicowy Omnibus

Konkurs Wiedzy o Mediach

21 listopada 2014 r. ogłoszono wyniki pierwszego etapu ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Mediach, którego uczennica naszej szkoły, Martyna Nowacka została laureatką. Warunkiem udziału w konkursie było napisanie eseju na temat: Obraz mojego pokolenia w mediach społecznościowych.

Następny etap konkursu na szczeblu wojewódzkim odbędzie się w siedzibie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.

Życzymy powodzenia i gratulujemy dotychczasowego sukcesu.

Sukcesy ekologiczne Kajetana Granopsa
 Dnia 14 listopada,  w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA”  odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego oraz VII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.

W pierwszej części uroczystości  nagrodzono  ośmiu laureatów  XIV Olimpiady  Ekologicznej Powiatu Pilskiego. Byli to najlepsi uczniowie spośród 40 wyłonionych  poprzez eliminacje szkolne i gminne. W eliminacjach uczestniczyli uczniowie wszystkich pilskich gmin.

Nagrodę wręczaną przez starostę pilskiego odebrał zwycięzca konkursu  w kategorii szkół podstawowych Kajetan Granops z klasy VI.

Olimpiady Ekologiczne organizowane są  w pięciu powiatach północnej Wielkopolski.  Laureaci poszczególnych konkursów (osiem osób z każdego powiatu) wzięło  również udział w VII Ponadpowiatowej  Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Najlepszym z najlepszych okazał się ponownie Kajetan Granops, który otrzymał nagrody rzeczowe  z rąk pilskiego starosty.

Należy również dodać , że były to najlepsze wyniki w historii szkoły, osiągnięte w tych konkursach.

Bardzo serdecznie gratulujemy !

Gratulacje dla Bartosza Pływaczyka

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>